Created by Aleo Flash Banner Maker

HOTEL Liberec***
Šaldovo náměstí 1345/6
46001 Liberec
Česká republika
Tel.: +420.482710028
Fax :+420.482710605
recepce@hotel-liberec.cz

NEWSLETTER
Hotel LIBEREC
Cloudy
-5°C
current pressure: 1020 mb
humidity: 84%
wind speed: 0 m/s ESE
More forecast...
 

FKSP

Nově lze u nás hradti všechny pobyty z příspěvků Vašeho zaměstnavatele – tzv. FKSP nebo-li Fondu kulturních a sociálních potřeb.

Na základě vašeho přání zajistíme fakturaci Vámi zvoleného pobytu Vašemu zaměstnavateli a proplacení z fondů FKSP nebo jiných fondů zaměstnavatele podle účetních a právních předpisů. Prosíme o sdělení přesného názvu, adresy, IČO, DIČ firmy a podrobného znění textu, které bude uvedeno na faktuře.

Pro zaměstnavatele nabízíme čerpání služeb formou poukazů případně zajištěním služební cesty. Poukazy na odběr služeb mohou být v různé hodnotě (min. však 500 Kč). Tyto poukazy je možno poskytnout zaměstnancům jako jeden ze zaměstnaneckých benefitů. Tento benefit je na straně zaměstnance osvobozen nejen od daně z příjmu, ale i od odvodu pojistného na sociální a zdravotní pojištění až do částky 20.000,- Kč za zaměstnance a rok.

FKSP je Fond kulturních a sociálních potřeb, tento fond zřizují ti zaměstnavatelé, kteří jsou organizační složkou státu (například ministerstva), státní příspěvkovou organizací nebo příspěvkovou organizací zřízenou územními samosprávnými celky. Pravidla, podle kterých tito zaměstnavatelé FKSP vytvářejí, a základní rámec pro výdaje z tohoto fondu upravuje vyhláška ministerstva financí č. 114/2002 Sb., v platném znění. O použití peněz z tohoto fondu spolurozhoduje odborová organizace, pokud u zaměstnavatele působí. Soukromí zaměstnavatelé často k obdobným účelům vytvářejí takzvaný sociální fond.

Pro více informací nás kontaktujte na naší mailové adrese  zdvorakova@hotel-liberec.eu

Děkujeme a budeme se těšit na Vaší návštěvu.

Martina Zdvořáková, Hotel Liberec manager

Virtuální prohlídkaVirtuální prohlídku najdete v sekci fotogalerie

Salonek přízemí
art_29 art_44

Jsou nové stránky pro Vás lepší ?

  • Rozhodně ANO (54%, 39 Votes)
  • Rozhodně NE (24%, 17 Votes)
  • Nevím (15%, 11 Votes)
  • Přijdou mi stejné,... (7%, 5 Votes)

Total Voters: 72

Nahrávání ... Nahrávání ...