Created by Aleo Flash Banner Maker

Relaxace – masáže

Masáže v Hotelu Liberec

saunaNeodmyslitelnou součástí zdravého způsobu života je vedle zdravého stravování především sport a relaxace, wellness. Součástí wellness a relaxačních terapií jsou masáže, jejichž širokou nabídku jsme pro Vás připravili. Vychutnat si můžete speciální relaxační masáže, klasické sportovní masáže . To vše přímo v Hotelu Liberec… více na  www.medicapro.cz

Firma MEDICAPRO vznikla v roce 2002 (původní název V.I.P. BODY) a původně se zabývala léčbou lymfatického oběhového systému , diagnostikou zdravotního stavu , bylinnou terapií a léčbou svalového a kosterního aparátu pomocí masážních technik .

Zakladatel Ladislav Modrý dr.h.c. of alternative medicine , mistr bojového umění Shoto-kan karate (1. DAN) , studoval techniky japonské školy senseie Tanchiho GosakyTato škola má dlouhou historii ve výuce tradičního bojového umění a starých léčebných postupů převzatých z čínské medicíny.

V roce 2009 začala MEDICAPRO používat přístroje moderní medicíny izraelského výrobce Alma Lasers, Ltd.

Kombinací moderních technik, starých léčebných postupů čínské a alternativní medicíny je dosahováno velmi dobrých výsledků i v případech, kde moderní medicína není úplně úspěšná. A to hlavně v oblasti obezity , onemocnění imunitního systému , otoků různého původu a zdravotních potíží, u kterých se lékaři nedaří stanovit diagnózu .

Mimo jiné se MEDICAPRO zabývá i kosmetickými a zkrášlujícími procedurami , např. mnohé jednoduché recepty tradiční japonské medicíny umí omladit a udržet mladistvou pleť , stejně jako to vidíme u japonských žen.

Nyní výše uvedené služby poskytuje pan Modrý a jeho kolegové přímo v Hotelu Liberec.

 Rezervace na recepci Hotelu Liberec nebo na tel. čísle :

+420 482 710 028 nebo +420 774 323 235