Restaurace Hotelu Liberec

Hotel Liberec nabízí pravidelně aktualizované TÝDENNÍ MENU

Vážení zákazníci,

Denně měníme jídelní lístek z čerstvých surovin pro Vás ! Denní MENU hotelu Liberec ***

Hotelová restaurace je pro Vás otevřena od pondělí do soboty v čase 11:00 – 21:00 , lobby bar 11:00 – 22:00. Jako bonus pro hotelové hosty nabízíme slevu 10% ze stálého jídelního lístku.

V případě požadavků na firemní/rodinné setkání pro Vás vytvoříme nabídku na míru ( rauty, bunquety , coffebreaky, .. ) . Pro vypracování nabídky nás kontaktujte  na e-mailové adrese:   restaurace@hotel-liberec.eu

Stálý jídelní lístek

Vážení zákazníci, připravili jsme pro Vás nov stálý jídelní lístek, který budeme v pravidelných obdobích upravovat a měnit. Rozhodující pro nás je Vaše spokojenost a přání. V případě individuálních požadavků jsme připraveni je splnit. Na Vaše slavnostní akce sestavíme zcela nové MENU podle Vašich přestav a přání.

Stálý jídelní lístek naleznete zde: >>>>>>

 

Co říkají naší zákazníci, je pro nás velmi důležité.

Nullam velit commodo sem, at egestas nulla metus vel imperdiet aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra mattis nulla eleifend magna, eget dictum urna to lorem gravida quis. Nulla facilisi. Mauris et dictum ante. Praesent rutrum velit eget quam elit dui, congue eu ornare vel, mattis sed eros at mattis ipsum.

Loading…
Translate WEB