Kvalitní ubytování v centru Liberce
Business pokoje
Vaše skvělá volba
Denní MENU
Rychlá obsluha
Firemní Akce
Kompletní vybavení
Přátelský personál
Centrum Liberce

Všeobecné obchodní podmínky

  Všeobecné obchodní podmínky Hotelu Liberec pro hosty (467,7 KiB, 720 hits)

Všeobecné Obchodní Podmínky pro hotelové hosty

HOTEL LIBEREC

REZERVACE A OBJEDNÁVKA SLUŽEB:

1.Tyto podmínky platí obecně pro všechny hotelové Hosty a Agentury, se kterými není sjednána písemná smlouva o poskytování služeb.

 1. Rezervaci pokoje nebo pokojů lze sjednat telefonicky, e-mailem, faxem, přes Facebook a ostatní Partnery, kteří zprostředkovávají ubytování. Objednávku služeb je možno provést přes oficiální webové stránky Hotelu na adrese www.hotel-liberec.eu vyplněním on-line rezervačního formuláře.
 2. Rezervace se považuje za platnou a závaznou v případě, že Hotel písemně potvrdí Hostovi provedenou rezervaci. Rezervace je dokončena pomocí platební/kreditní karty nebo uhrazením zálohy ve výši jedné noci podle počtu objednaných pokojů. Mohou být stanoveny individuální podmínky.
 3. V případě, že Hotel nebo Host nesplní podmínky, které jsou uvedeny v bodu 3., Hotel nemusí ubytování poskytnout.
 4. Hotel si vyhrazuje právo změny podmínek pro rezervace v období zvýšených cen, které jsou uvedeny na oficiální webové stránce v sekci Ceník. V případě rezervace v termínu zvýšených cen Host s těmito podmínkami souhlasí.
 5. Údaje, které jsou uvedeny na potvrzení rezervace jsou závazné pro obě strany, tedy ze strany Hotelu i Hosta.

 

CENY, STORNOVACÍ A PLATEBNÍ PODMÍNKY:

 • Cena je uvedena za pokoj na jednu noc, včetně snídaně, pokud nezvolíte jinak.
 • V ceně ubytování je zahrnuto DPH ve výši 15%, městský a lázeňský poplatek. Tyto poplatky jsou vyžadovány ze zákona.
 • Zrušení rezervace bez poplatku v období standardních cen je možné do 24 hodin před nástupním termínem. Pokud Host zruší rezervaci později nebo nepřijede vůbec, bude účtován poplatek ve výši jedné noci podle počtu objednaných pokojů. V období zvýšených cen je možné rezervaci zrušit zdarma do 21 dní před nástupním termínem. V případě, že Host svou rezervaci zruší později nebo nepřijede vůbec, bude účtován poplatek za storno v souladu počtu objednaných pokojů a nocí.
 • Platba bankovním převodem je možná pouze se souhlasem Hotelu.
 • Ubytování je možné uhradit v hotovosti, akceptujeme měnu CZK a EUR. Nebo také kreditní/platební kartou, kde bude účtována částka v měně CZK.
 • Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
 • Hotel si vyhrazuje právo předběžné předautorizace karty Hosta až do výše celkové částky za ubytování.

 

PRÁVA A POVINNOSTI HOSTA:

 • Host má právo užívat rezervovaných prostor a jejich vybavení, stejně tak jako vybavení společných prostor – více v Domovní řád.
 • Host užívá prostory a vybavení Hotelu s ohledem na běžné opotřebení a případné vzniklé škody, které Host způsobil, je povinen neprodleně uhradit.
 • Host je povinen veškeré závady a případné nedostatky reklamovat včas, aby mohla být sjednána náprava.
 • Host je povinen nejpozději v den odjezdu uhradit náklady spojené s využitím služeb Hotelu, včetně doplňkových služeb, nebylo-li dohodnuto jinak.
 • Host může odstoupit od smlouvy na základě stornovacích podmínek nebo v případě, že Hotel neposkytl Hostovi předem dohodnuté služby odpovídající standardu hotelu.

 

PRÁVA A POVINNOSTI HOTELU:

 • Hotel je povinen pro Hosta zajistit ubytování na základě předem dohodnutých služeb, které odpovídají standardu Hotelu.
 • V případě, že Hotel nemůže Hosta ubytovat na základě předem vytvořené a potvrzené rezervace, Hotel má povinnost zajistit pro Hosta adekvátní ubytování v jiném zařízení.

 

ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ:

 • Tyto podmínky jsou platné od 1.4.2018 a Hotel si vyhrazuje právo jejich změn a Host je povinen se řídit těmito aktuálními podmínkami.
 • Hotel shromažďuje osobní údaje Hosta pouze po dobu nezbytně nutnou do ukončení poskytování sjednaných služeb a tyto údaje neposkytuje dalším osobám.

Martina Zdvořáková

Hotel Liberec manager