FKSP

Pobytový balíček FKSP

Nově lze u nás hradit všechny pobyty z příspěvků Vašeho zaměstnavatele – tzv. FKSP nebo-li Fondu kulturních a sociálních potřeb.

Na základě vašeho přání zajistíme fakturaci Vámi zvoleného pobytu Vašemu zaměstnavateli a proplacení z fondů FKSP nebo jiných fondů zaměstnavatele podle účetních a právních předpisů. Prosíme o:

  • sdělení přesného názvu, adresy,
  • IČO, DIČ firmy
  • Podrobné znění textu, které bude uvedeno na faktuře.

Pro zaměstnavatele nabízíme čerpání služeb formou poukazů případně zajištěním služební cesty. Poukazy na odběr služeb mohou být v různé hodnotě (min. však 500 Kč). Tyto poukazy je možno poskytnout zaměstnancům jako jeden zezaměstnaneckých benefitů. Tento benefit je na straně zaměstnance osvobozen nejen od daně z příjmu, ale i od odvodu pojistného na sociální zdravotní pojištění až do částky 20.000,- Kč za zaměstnance a rok.

  • FKSP je Fond kulturních a sociálních potřeb, tento fond zřizují ti zaměstnavatelé, kteří jsou organizační složkou státu (například ministerstva), státní příspěvkovou organizací nebo příspěvkovou organizací zřízenou územními samosprávnými celky.
  • Pravidla, podle kterých tito zaměstnavatelé FKSP vytvářejí, a základní rámec pro výdaje z tohoto fondu upravuje vyhláška ministerstva financí č. 114/2002 Sb., v platném znění.
  • O použití peněz z tohoto fondu spolurozhoduje odborová organizace, pokud u zaměstnavatele působí. Soukromí zaměstnavatelé často k obdobným účelům vytvářejí takzvaný sociální fond.

Pro více informací nás kontaktujte na naší mailové adrese  zdvorakova@hotel-liberec.eu

Děkujeme a budeme se těšit na Vaší návštěvu.

Martina Zdvořáková, Hotel Liberec manager

Co říkají naší zákazníci, je pro nás velmi důležité.

Nullam velit commodo sem, at egestas nulla metus vel imperdiet aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra mattis nulla eleifend magna, eget dictum urna to lorem gravida quis. Nulla facilisi. Mauris et dictum ante. Praesent rutrum velit eget quam elit dui, congue eu ornare vel, mattis sed eros at mattis ipsum.

Loading…
Translate WEB